Duben 2008

1. kapitola - Sympatie

19. dubna 2008 v 1:15 **Temný anděl**
Tak a je to tady:) první kapča k Temnému andělovi... chtěla jsem jí sem dát dříc, ale rodiče jsou v posílání spát někdy opravdu neúprosní:D ale JE tady! Je na světě a to je co říct. Porod byl dlouhý a místy bolestivý:D a nevylezlo z toho nic moc originálního. Dejte mi čas, za deset kapitol se snad dostanu k pointě:) Jinak bych jí ráda věnovala Enny, děkuju... no, radši končím a krátce a stručně vám přeji: hezké počteníčko!
Anduel

Nějaká videa

19. dubna 2008 v 0:53 *MOJE OBLÍBENÉ*
No... mám tady nějaká videa:) u většiny z nich píšu kapitolky, člověk by neřekl, kolik je tam inspirace:D

Moje designy...

18. dubna 2008 v 19:31 | by Anduel |  *NOVINKY*
Přináším vám na posouzení mé tři poslední laye... člověk by nevěřil, kolik času to může zabrat:D

Můj život a trápení

16. dubna 2008 v 20:22 *About me*
Přináším vám ukázku mého všedního dne (několik hlášek mých potřeštěných spolužaček - fakt nuda)... prosím o zachování autorských práv. Stejně by se vás ptali, jak jste na tohle mohli přijít:D realita je někdy opravdu neuvěřitelná a krutá...
VAROVÁNÍ: MŮŽE DOJÍT K PSYCHICKÉ ÚJMĚ!!!
Jinak je to psáno stylem... jednorázovky? A kdybyste čirou náhodou chtěli pokračování, o čemž pochybuji, tak by z toho mohla být i kapitolovka, protože už před nedávnem mě napadlo něco jako detektivka. Prostě kravina no... nevnímejte mě:D pokud by se styl psaní líbil, tak by tohle bylo něco jako prolog no... už končím.
p.s. všechno, co je zde napsáno, se doopravdy stalo
p.p.s. Anděl bude zítra

Moji miláčci...

16. dubna 2008 v 19:05 | by Anduel |  *About me*
Nevím, jak mě to napadlo, ale tady máte fotky mých zlatíček...

Ehm...

16. dubna 2008 v 17:07 | by Anduel |  *NOVINKY*
Myslím, že vám dlužím nějaké vysvětlení té nenadálé "přestávky" mého blogu. Nebylo to nic plánovaného. Jen... mě dostihla škola. Ano, už je to tak. V době, kdy jsem se chtěla začít pilně věnovat psaní, to přišlo. Čtvrtetí. A určité problémy se kterými jsem nepočítala. Pak se přidala depka ze čtvrtletí... no, prostě na umělecké tvoření opravdu nebyl čas. Takže jsem vás nemohla mučit svými výtvory:D Teď jsem ještě ke všemu nemocná... Div světa je, že se mi ale vrátila chuť ke psaní. Můžete se začít bát. Takže můžu jen slíbit, že se budu snažit... takže pokud mi zůstali nějací čtenáři, v nejbližší době čekejte nájezd kapitol;)

Prolog - Temný anděl

1. dubna 2008 v 18:20 | by Anduel |  **Temný anděl**
No a máte tu slibovaný prolog k Anděli...snad se vám bude líbit a za komenty bych byla vděčná:)
Andy