22. kapitola - Regulus

22. ledna 2008 v 21:13 | by Anduel |  **Naděje umírá poslední**
Mám tu další kapču k Naději! Ano vidíte správně!!! A víte, komu za to vděčíte? Zlatiii Ennyskovi:-)a vám samotným, protože ty minulé komentáře mě upa dostaly a moc vám za ně děkuju!!! Úplně všem! Tahle kapča je trochu vycpávková...nebo spíš jsme trošku pohla s dějem, tak se nedivte jo?:) no, snad se vám bude líbit. Snaha byla:) takže teď se už pusťte do čtení a když tak zanechte nějaký ten komentáře, jestli se vám líbila nebo ne...
Anduel
Jinak jí věnuju VŠEM ZA TY MINULÉ KOMENTY. A special Ennyskovi, protože mi total zvedla náladu spolu se Staniou a všudypřítomným Kááááááááájou a Máááááááááájou:)))))))))))))))))moooc děkuju holky-ještěže jste! A Maysie a Mel za podporu ve psaní:)))

22. Regulus
Jak jsem podle dědkova výrazu usuzovala, blížili jsme se k místu určení. Podle čeho jsem to poznala? Na jeho ksichtu se s každým metrem objevoval čím dál větší úšklebek. Na jeho tupou poznámku o svatbě jsem nijak nereagovala. Pořád jsme odmítala věřit tomu, že by to ten plešatec myslel vážně. To, že ignoroval, že mám zrovna zlomené srdce...na to už jsem byla zvyklá. Ale s tím Regulusem mě fakt dostal. Nikdy jsem si ho moc nevšímala. O rok mladší brácha Siriho chodí do Zmijozelu a to je u mě fakt dobrá vizitka...
Konečně auto zastavilo. Vykoukla jsem z okýnka a kromě svého odrazu ve skle jsem viděla velký kulový. Tázavě jsem se podívala na idiota vedle sebe.
"Mají dům samozřejmě zabezpečený," vysvětloval mi jako magorovi.
"No samozřejmě," říkala jsem si pro sebe potichu a dělala jsem přitom obličeje. Vystoupila jsem a protáhla si celé tělo. Stařík šel mezitím vyřídit naše slavnostní přijetí. Když jsem se po chvíli ohlédla, tak mezi dvěma domy přibyl ještě jeden. Darwin by se téhle rychlosti množení divil. Začala jsem si ten dům pečlivě prohlížet. Působil ponuře. Prostě malebné místečko k žití...měl hodně oken a v jednom jsem zahlédla postavu. Zastínila jsem si oči, abych poznala, kdo to je. Ale to už byla ta osoba pryč. Věděla jsem, že Sirius to být nemůže...když už se rozhodl, že sem se už nikdy nevrátí, natož kvůli mně, když jsme se rozešli.
Otevřely se dveře a dovnitř nás vpustil takový již sešlý domácí skřítek. Mám vám nějak hlouběji a detailněji popisovat dům, na jehož zdech vysely skřítčí hlavy? To samo o sobě je dost nechutný. Černá magie tu na mě dýchala ze všech stran, to byl smrad...
"Vítejte u nás, u nás," pozdravila nás rozložitá...jemné přirovnání...starší paní...velice jemné přirovnání. Jak mi došlo, byla to ta příjemná paní Blacková, o níž mi Sirius několikrát vyprávěl.
"Jaké to potěšení," nahodila jsem předstíraný slavnostní tón.
"Na naší straně, na naší straně." Tady někdo zapomněl vypnout gramofon, který se zasekává na stejném místě nebo co?
"Ano, ano," neodpustila jsem si a dědula po mně vrhl rozzuřený pohled. jen jsem se na něj široce usmála.
"Reeeeeeeeeeeguuuuuuuuuluuuuuuuuuuusi," zařvala z plných plic...mně do UCHA!
"Ženská jedna praštěná, já vás zabiju!" neudržela jsme se. Už chápu, jak to Siri myslel s tím ječákem. Vypadalo to, že se teď přemáhá ona, ale nakonec nasadila neutrální výraz, což u ní bylo jako úsměv. No jo, jméno holt dělá divy. Si na mě stařenka nic nedovolí...dědulínek už tak krotce nevypadal, no nic...
Pak se ozvaly kroky a z dlouhých schodů seběhl mladík, který vypadal tak o ten rok mladší než já. Poznala bych, že je to Siriusův bratr, aniž by mi to někdo řekl. Stejné černé vlasy, postava...sice mu vlasy tak elegantně nepadaly do obličeje a hlavně...ty oči. Měl je oproti svému staršímu bratrovi hnědé. Ale stejně ho svým zjevem nezapřel, i když nepůsobil tak sebejistě jako bradavický Casanova.
"Ahoj," pozdravil mě celkem mile. Zvláštní, čekala jsem chladnější přístup. Nesměle jsem se na něj usmála.
"Běžte nahoru," "zeptal" se mile můj dědeček hříbeček. Při pohledu na něj mi pohled ztvrdl. Ale bez odpovědi i protestu...jsem odešla nahoru. Regulus mě zavedl do svého pokoje, který byl uklizený. Pak mimošlo, že to bude tím, že byl několik měsíců v Bradavicích. Sedla jsem si na postel a nastala trapná chvíle ticha. Pořád jsme byli z různých kolejí, on byl typický Zmijozel. Nebo se mi tak až do teď jevil. Asi se ho ptát, jestli si všiml, že jsem chodila s jeho bratrem...by nebylo nejchytřejší.
"Oh, jak já miluju tyto chvíle ticha a klidu, když si připadám jako idiot," vyrazila jsem ze sebe, protože jsem to už fakt jako nemohla vydržet. Udiveně se na mě podíval.
"Si snad první Nebelvír, co přiznal, že je idiot," řekl s úsměvem.
"Že si připadám někdy jako idiot. Si jako každý Zmijozel, co nechápe význam slov," řekla jsem a vyplázla jazyk.
"Chodíš s klukem, jehož rodina je zmijozelská," ťal do živého, aniž o tom věděl. Rychle jsem schovala obličej a snažila se ovládnout. Nevím, co se to se mnou stalo. Ta bolest.
"Chodila," zašeptala jsem si spíš pro sebe. Ale Regulus byl nějak nečekaně blízko a zaslechl mě...
"Cože? Neříkej, že si přišla k rozumu a nechala ho?" zeptal se napůl s úsměvem, ale neviděl mi do tváře. Donutil mě se na něj kouknout. Došlo mu to.
"Neříkej, že tě ten vůl nechal?" ptal se překvapeně. Jeden můj pohled stačil jako odpověď. Vyběhla jsem z pokoje a vydala se ven. Potřebovala jsem na vzduch. Na hodně čerstvý vzduch, protože jsem měla pocit, že se dusím. Byla to pravda, opravdu mě nechal...to hnusný egoistický prase mě nechalo, aniž by si nechalo něco vysvětlit. Bez mrknutí oka za námi nechal týdny, měsíce...milovala jsem ho, ale teď jsem měla chu´t se pomstít.
Venku začínalo sněžit. Sedla jsem si na kamenný plot před domem. Pomsta. Mám to zapotřebí? Ale moje zraněnost přesahovala veškeré meze. Láska se míchala s nenávistí a bolestí...zabořila jsem ruce do čerstvě napadaného sněhu.
Chladivý účinek se rychle dostavila, ale já stále cítila hořkost...a moje srdce bylo už nenávratně na kusy. Teď když jsem byla v domě, kde vyrůstal. Co nenáviděl. Teď nenávidím já jeho. Za mnou se ozvaly kroky.
"Si v pohodě?" ozval se za mnou Regulus. Neměla jsem sílu odpovědět. Otočila jsem se na něj. Byl mu hodně podobný. Ale hněv ve mně nevzbuzoval.
"Jo," zachraptěla jsem. Přistoupil ke mně blíž a ochranitelsky mě obejmul. Seděli jsme tam tak dlouho...beze slova. Ale já se mezitím uklidnila a začínala jsem si srovnávat myšlenky.
K večeru jsme se vydali na procházku městem a on mě provedl po nádherných zákoutích. Měla jsem pocit, že ho znám celý život. Večer jsem měla spát ve vedlejším pokoji, ale povídali jsme si dlouho do noci. Pořád to byl Zmijozel a já se mu moc nesvěřovala, on však dělal pravý opak.
"Seď pořádně," ryl do mě můj děd během štědrovečerní večeře.
"Jistě, vaše výsosti," naše hádky byly na denním pořádku, a tak se nad nimi již nikdo nepozastavoval. Pobyt u Blacků se krátil ke konci.
Já jsem se jakštakš zotavovala se svým zlomeným srdcem, za což jsem vděčila Regulosovi. Taky jsem se na něj furt culila jak na idiota. Po slavnostní večeři jsme se uklidili do pokoje...
"Mám pro tebe dárek," řekl lišácky.
"Si děláš...kde ho tak narychlo sehnal?" ptala jsem se napůl zděšeně.
"Tajemství," řekl zastíněným hlasem.
"Ty přede mnou ještě nějaký máš?" řekla jsem laškovně. Přešel to.
"Jako ty pro mě nic nemáš?" ptal se žertovně. Usmála jsem se, ale byl fakt, že mě to opravdu mrzelo. Poznal to na mě.
"Hele, klid...tady to máš." A podal mi malou krabičku. Zvědavě jsem se po ní vrhla. A rychle jí rozbalila. Byl tam nádherný jednoduchý prstýnek. Ze zlata do tvaru lístku. Nevěřícně jsem na něj koukala.
"Ale já si tě nechci vzít," řekla jsem s úsměvem.
"Nikdy neříkej nikdy," řekl sebejistě a mně v tu chvíli strašně moc připomněl jeho bratra. Tvář se mi zkřivila bolestí. Chytil mě konejšivě za ruku, nasadila jsem si prstýnek a usmála jsem se.
"Doufám, že tě do konce školního roku neuvidím," loučila jsem se srdečně se svým dědou.
"Uč se," bylo to poslední co mi řek. Toť vše k přání všeho zdraví...s regursem jsme nastoupili do vlaku. Měla jsem strach, jestli narazím na holky a na Jamese...na toho posledního jsem radši ani nemyslela. Regulus se povzbudivě usmál.
"Měl bys jít za svými," řekla jsem pak a nezakryla jsem svůj smutek. Ani jsem se mu radši nekoukala do očí. Sice jsem stále milovala a asi i dále milovat budu Siriuse, i když ho zároveň i nenávidím, ale musela jsem si přiznat, že mi Regulus není ukradený. Otočil si mě k obličeji a pečlivě zkoumal můj výraz. Byla jsem z toho celá nervózní. Pak se začal pomalu, zlehka přibližovat...netušila jsem, co to dělám, ale nechala jsem, aby se naše rty spojily. Pak jsem ucítila něčí pohled na zádech. Odtrhla jsem se a ohlédla.
Sirius stál bez hnutí a...
 


Komentáře

1 Maysie Maysie | Web | 22. ledna 2008 v 21:16 | Reagovat

Andy, ty mě normálně ničíš. Já bez týhle povídku nemůžu už ani spát ani jíst ani udělat krok.. *pokus o básnění  =D* Vždycky přemejšlím jak se to vykutí dál a vůbec se nemůžu dočkat. Každou chvilku chodím na tvojí stránku a dokola jí obnovuju, kdy tu konečně ta kapča bude, i když to mám vysondované na icq už.. *vychcanost.. =D *

Tuhle povídku strašně moc zbožňuju a konec týhle kapši mě ničí, jak nevím co bude dál a já to tak moc chci vědět! =D

Vážně moc krásně píšeš a z týhle stránky už mě nikdo nevystrnadí! Uplně miluju tuhle povídku plus ještě „Proč zrovna já“ a „Vítejte v klubu“  kterou píšeš s Enny a no prostě dokonalý, já už nevím jak víc ti mám říct že tuhle povídku miluju.. !

Tak šup piš dál! Hned, jasný? Jinak umřu asi.. =D Nechat tam takhle Siriuse…!

Já chci vědět jak se bude chovat on, jak Vicky, jak Reguluj a všechno co bude dál…! Andyyyyy pííííííííííííííííííííš…! Prosíííííím…!

První koment, hurá.. =P

=***

2 Maysie Maysie | Web | 22. ledna 2008 v 21:18 | Reagovat

Áááááááááááá REGULUS =D

3 KiVi KiVi | Web | 22. ledna 2008 v 21:31 | Reagovat

uáááá tak Regulus jo? No to by bylo originální kdyby se zamilovala do Reguluse!!! To sem ještě nezažila! To by bylo supeeer! A celá kapitola je super! Ty krásko konečně má Siri smůlu :P A předběhl ho bratříček xD notoje supeeeer:))) Honem piš piš!! :))) A jestli to napíšeš tak aby nechala Reguluse tak budu naštvaná.......xD

4 Annienka Annienka | Web | 22. ledna 2008 v 21:32 | Reagovat

OH YEAH!! REGULUS 4EVER! juj pardon:D To sem se zase jednou zamyslela,ptz Regulus je moje nejoblíbenější postava:D oh yeah:D  Těším se jak to bude pokračovat, co ten milej dědula,jestli si ho vezme, co Siriusek, Lily, a všichni:D

5 Enervate Enervate | Web | 22. ledna 2008 v 21:32 | Reagovat

Andýsku, zlatí moje! V první řadě - mooooooooooooooc ale šíleně moooooooc ti děkuju za věnování! Náladu sem ti zvedla moc ráda, když sem ti ji v posledních dnech tak pošramotila. :o)) A doufám, že ti ji další kapčou zase moc nepošramotím... vynasnažím se, aby ne. :o))

Teď ke kapče. Já nwm, jak to vyjádřit ... Byla bezvadná, skvělá, úžasná, strašně dobře se to četlo! Ale tohle všechno už ty víš, bcs sem ti to psala na ajsku. Jen tak mmch, to naše hromadný psaní mi vyhovuje. :o) Všímáš si, že máš na mě velkej vliv? A že sou ty kapči delší? Aspoň u mě. :o)))A navíc, já sem si tuhle povídku upe zamilovala, takže to má i své výhody! :o) Jo a zlatí ... Doufám, že naše dohoda bude platit i nadále, bcs já mám absťáááák! :o))) Takže doufám, že budeš pěkně pisankat Naději, když já teda tu DBK. :o) Sem si normal říkala, že to snad s takovym tempem dokončim. :o)))

No, ale mohla bych se vrátit ke kapče a k tvé přenádherné povídce. To s Regulusem, byl to supa nápad! :o) Na to, žes s tím původně chtěla mě chudáka deptat. :o)) Moc se mi líbí, jak to zamotáváš. A toho dědka jednoho hnusnýho! Já jen skřípu zuby nad ním vždycky. :o)) Ale Vicky ho hustě stírá! Tě obdivuju, kam na to chodíš! :o)) Je fajn, že Regulus nevypadá na takovýho hajzla. Akorát jako ... ten konec?!!!!! Co to byloooooooooooo? Ty mě ceš umučit??!! Teď budeš pod palbou, ale to ti muselo bejt jasný. :o))) Když to vemu kolem a kolem, tak si za to Siri může sám. Neměl ji tak debilně opustit. :o( Opět si mě upa vtáhla do děje. Já si čtení týhle povídky užívám! Je to supa! Doufám, že bude ještě haaaaaaaaaaafo kapitolek. :o) Seš zlatí a MTMMMMR! :o)

6 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 22. ledna 2008 v 22:04 | Reagovat

Stál bez hnutí a co??????????? Hele, ty mi to děláš na schvál. Je deset večer a já kvůli tomu asi neusnu. Co mi to děláš!!! Tak úžasná kapitolka a já tak nesnáším toho Reguluse a kvůli tobě přemejšlím nad jeho dobrými stránkami. Zbláznila ses? Já nechci přemýšlet nad dobrými stránkami Reguluse, já chci přemýšlet nad tím, kdy ji Sirius požádá o ruku!!!!!!!

Haaaa. ted je ti asi jasný nad čím chci přemýšlet, ale ohled na to brát stoproscentně nebudeš... Už to vidim... on se naštve, nebude s ní chtít mluvit, budou se pořád hádat, ona začne chdit s tím aaaaa Regulusem, ale budou se jí pořád vybavovat polibky Siriuse a tak bude přemejšlet nad tím, jestli se postaví tomu svýmu aaaaaaa dědovi nebo jestli poslechne srdce..... tak co abys to zkrátila a dala je zase zpátky dohromady hned v další kapitolce??? O:-) to byl jen návrh.....

7 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 22. ledna 2008 v 22:04 | Reagovat

Ejch.... :D Dobrou noc....

8 madeleine madeleine | 22. ledna 2008 v 23:01 | Reagovat

Super - Jen tak dál! Teda končit kapitolu v půlce věty je trochu... nemorální, ale to je tvoje věc.

9 barunka barunka | Web | 22. ledna 2008 v 23:15 | Reagovat

Skvělý!!! :)) páni, Regulus... aspoň Sirius konečně dstane co si zaslouží :)

10 Jasane Jasane | E-mail | Web | 23. ledna 2008 v 6:47 | Reagovat

Ty vole! Tak to je haluz!!! REGULUS? Pane bože!!! Já mám dost!!! Áááá ty jo! Moc kráásný:)

11 ginny------ ginny------ | 23. ledna 2008 v 14:47 | Reagovat

plosím at si ho hlavne nevezme reguluse to bych asi neprezila no nevadí super povídka nevím co bych řekla dal je to uplne super

12 Melissa Melissa | Web | 23. ledna 2008 v 14:55 | Reagovat

Jéééé. jak už jsem ti říkala... tohle nemá chybu... jako fakt. hej nejdřív se to zdálo, že jejich vztah bude upe pohodovej a dokonalej, myslím ted Viky a Siriho. pak se tam přifaří dědek a Sirius se zachová hnusně... což je první věc, kterou jsem nečekala. jak ji odvážel tím autem k blackům tam jsem si říkala... super bude to zábavný, protože Viky je setře svýmy humornými a drzými odpovědmi.... ale tam se najednou na scéne objeví milej regi a já se zase strachuju, komu zlomíš srdce... pane jo... mi to vyrazilo dech,,, je to naprosto býječný... a tvé spisovatelské schopnosti nemaj chybu... jáj já se zase opakuju ale to je jedno, protože bych to napala klidně tisíckrát... jestli chceš klidně ti to napíšu a ručně...

fakt mi tohle příště dělat nesmíš... jsem z toho upe na větvi a na nic se nesoustředím... jako fakt... to je pravda... dneska jsem ještě ráno přemýšlela, jak by to mohlo dopadnout a víš co se mi stalo??? ujel mi bus... jako ten řidič mě proste viděl že dobíhám jen se na mě ušklíb a vodjel... jsem myslela, že mu rozflákám ciferník... ale naštěstí za chvíli jel další... ale normal jsem na nic nepřišla.. jako vím, že jsme to včera probírali, ale mě to stejně pořád vrtá hlavou... si mi tam normálně nasadila brouka... místo mozku brouk to je hustýýýý.

Ardysku... chci ti strašně moc poděěkovat však ty víš za co... no zkráceně za vše a moc jsi mi pomohla... dneska mi bylo už vážně líp..... až teda na ten bus jako...

takže koukje napsat co nejrychleji pokráčko... já vím, že toho máš hodně a škola a tak, ale tobě to jde samo... a je to žůžový, tak by to bylo super... plosím... právě ted kleším a házím na monitor smutné psí vočka....

13 Treia Treia | E-mail | Web | 23. ledna 2008 v 15:09 | Reagovat

No ne.. To jak onejde.. Prostě ne! Takhle to ukončit.. Víš jak jsem teď napnutá.. Prosím prosím.. Ať je co nejdřív pokračování.. Nebo umřu. Skvělá kapša.. Já jsem tak zvědá, jak to bude pokračovat.. Co Regulus a Sirius.. Ale prsotě ten Sirius je hlupák.. Vážně někdy nepřemejšlí.. To snad i ten Regulus je někdy chtřejší.. Jinak prostě dokonalá kapča jako všechny ostatní.. Strašně moc se těším na další.. Douáfm, že bude co nejřív..

14 Rochelle Rochelle | Web | 23. ledna 2008 v 15:32 | Reagovat

heeeej tak tohle je masakr!!!!

15 anusz anusz | Web | 23. ledna 2008 v 16:31 | Reagovat

uzasnnnýýýý uz se tesim na pokracko. Vím ze to pisu porad ale je to pravda

16 amy amy | 23. ledna 2008 v 16:37 | Reagovat

precoooooooooooooooooo , to si nemala robit chudatko sirius sak to je jake krute hnevam :( dufam ze to v dalsej napravis :)

17 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 23. ledna 2008 v 16:58 | Reagovat

:D hej já čumím jako orangutan, kterýmu právě přivřeli koule ve dveřích.. :DDD S dějem si opravdu pohla, jen co je pravda... :D Heh, ale fandím Regulusovi.. :) Já nevím, hold já jsem spíš na ty Zmijozeláky... :D A Regulus je ve tvém vidání fajn... :)

18 Areneis Areneis | E-mail | Web | 23. ledna 2008 v 18:17 | Reagovat

wow, přenáhderná kapitolka. Já bych byla ráda, kyby si začla s Regulusem, byl by z nich hezkej pár :-)

19 Bariska Bariska | Web | 23. ledna 2008 v 19:01 | Reagovat

Juchuu! Konecne jsem se vrhla na tuhle kapcu a musim ti popravde rict, ze me to fakt dostalo! Bylo to skvely! Ale takove konce me jednou zabijou! tahle kapča je jedna z mála které jsem přečetla bez hnutí a na konci je to useknutý! Jinak je opravdu bezva! Vím, že ti to píšou všichni, ale prostě, jseš  opravdu skvělá spisovatelka!

Jinak jsem napjatá jak struna! Už se nemůžu dočkat na další! Kdyby si začala s Regulusem to by bylo něco!  To by tedy bal fakt prelička! Ale je to ve tvých rukou!

Tak honem dalšíí kapču!

20 Stania Stania | Web | 23. ledna 2008 v 20:43 | Reagovat

Áááá...přoč? přoč jen musí končit kapitolka v půlce věty...celý rok sekám dobrotu (v mezích) a přeci mě Bůh trestá...ale houby žádný Bůh, ty mě trestáš, Andy! Já chci další kapitolku...protože jinak...jinak...jinak se na tebe bude zlobit Kája a to bude zlé :oD

A teď zpátky ke kapitolce...tak myslím, že víš, jaká kapitolka byla, takže je zbytečné opakovat, jak krásně si ji napsala, tak ti alespoň řeknu, jak jsem ji vnímala já: směju se; směju se...stále se směju; hltám každé slovo a nakonec jsem zvědavá, naštvaná a  napjatá v jednom...

Moc děkuji za kráásné věnování, i když si nejsem jistá, jestli jsem ti tu náladu zvedla dostatečně, kolik jsem chtěla... :o)

Tak a teď ještě naposled s Kájovým stylem: Jááá chci dalšíííí kapitoooolkuuu, jinak dám dělovou rááánu a rozbijuuu ti skleněnou kouuulííí! :oD

21 barbora barbora | 23. ledna 2008 v 21:01 | Reagovat

neeeeeeeeee:(( chudacik siri:( to nie je mozne, ale dufam, ze im nic nepovie a pojde prec. a nech je jej to poriadne luto:) ale inak je kapitola uplne skvela a strasne sa tesim na dalsiu:D

22 LiZinKa LiZinKa | 23. ledna 2008 v 22:54 | Reagovat

Fakt skvela kapitola...ako ten sirius si to zasluzi,za to ze je pako..nech sa potrapi.ale tak dufam,ze nakoniec aj tak budu spolu:))..ale fakt sa ti podarila kapca...:)....paci sa mi ako pises...:)-....uz sa tesim na dalsiu kapitolu...som velmi zvedavaaa..

23 vocásek22 vocásek22 | Web | 24. ledna 2008 v 15:32 | Reagovat

tak tohle jsem fakt nečekala .......to muselo Siriuse dost bolet a teď si budou s Viki dělat naschvály,i když ho to bude opravdu a bolet ...právě proto nebude chtít ukázat jak moc mu to vadí...ale bych pravdu řekla Sirius se k ní minule zachoval dooooost blbě...takže si to zaslouží.....ale lituju Viki.....a už se těším na další kapču

24 Jenny Jenny | Web | 24. ledna 2008 v 20:04 | Reagovat

Tak jestli mi ta kapča před tím vyrazila dech tak po týhle potřebuju nutně kyslík!! Nebo se udusim!!!=D Fajn ke kapče...byla prostě božská!!! Nádherná, tvůj styl psaní je nepřekonatelnej!! Ty jo, a že je Siri viděl...to je husty!!!! Ale dost hrozný=´( No, jsem moooc a mooooc zvědavá na to, jak to bude dál

25 Nera Nera | Web | 24. ledna 2008 v 20:28 | Reagovat

Ahojky, necghceš pls spřátelit? jestli jo odp pls na muj bblog! díky moc a jak se opovažuješ takhle to skončit! Sirius a.......  grrr! asi te sežeru rychle!!!

26 Ergien Ergien | Web | 25. ledna 2008 v 10:12 | Reagovat

uaaa, ja z tebe zešílim :-D teď jsem se dostala konečně k přečtení tý kapitolky (zrovna mame ivt a ja naprosto nevnimam vyklad :-D) tohle mi nedělej, v takovymhle okamžiku to ukončit uprostřed věty, grrrrr :-P rychle připiš další !!!! nebo vážně zešílim

27 Pád´o - girl Pád´o - girl | E-mail | Web | 25. ledna 2008 v 19:59 | Reagovat

ježiš, to mi nedělej, chudák Siri, sice jí neměl nechat....ale stejně

28 Adrianne Adrianne | Web | 26. ledna 2008 v 8:35 | Reagovat

Krásná kapitolka, Andy :) A nemůžu se zbavit pocitu škodolibosti, protože Sirius si to fakt zaslouží :D A navíc, v té povídce mi je Regulus strašně ale fakt strašně sympatickej, takže bych neměla vůbec nic proti tomu, kdyby se s ním dala Vicky dohromady :) Je to fakt bombastický, su celá natěšená na další kapču :) Hlavně aby byla brzo :)

29 jaja jaja | 26. ledna 2008 v 17:24 | Reagovat

preboha!!!..to nie!!!!..to nesmie byt pravda..nieeeeeee..ako to mohla siriusovi urobit..( neber si to v zlom ale ja siriusa proste zboznujem a neznasam ked musi trpiet )..ale to sa vazne nemalo stat..toto sa musi co najskor vyriesit a vysvetlit..dufam ze ma nenechas dlho v takom zlom psychyckom rozpolozeni,ktore si mi tymto sposobila,a pridas dalsiu kapitolu najskor ako to bude mozne :)

30 Melian Melian | Web | 26. ledna 2008 v 22:24 | Reagovat

Ty jo! Tak to se vůbec nedivím, že všichni chtěj pokráčko! Já jsem si v poslední době (díky elizabeth a jejímu- nejsme si souzeni) oblíbila Reguluse! Fakt hodně! takže- hurááá! A sirius? Ach- kdo se v tom má vyznat! už se těším na další! Jéé- kdy bude? kdy mohu zase začít slintat?:D

31 Elča Elča | Web | 27. ledna 2008 v 13:49 | Reagovat

Tak jsem se dostala k tomu abych si přečetla tuhle povídku. Byla jsem tak napnutá, že jsem chtěla číst dál a ono nic on to byl prozatím konec ten šok. A teď mi pořád vrtá mojí hlavinkou jak to všechno dopadne. Nemůžu se dočkat. TAkže prosím prosím ať je tu pokráčko co nejdřív.

32 Wampirella Wampirella | Web | 1. února 2008 v 8:42 | Reagovat

Nééé:'( Ty si fakt dláš srandu:(...se mi to ani nechce číst dál:(((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama