21. kapitola - Je konec

20. ledna 2008 v 18:35 | by Anduel |  **Naděje umírá poslední**
Tak a jsem tady s novou kapčou...já vím, trvalo to dlouho, ale školy byla jako neodbytná sousedka...ale nakonec jsem všechno zvládla, a tak tady máte tu novou kapitolu. Stane se něco, co jste asi všichni tušili...abych měla taky nějakej děj že? Teď by ke všemu kapitolky měly přibývat rychleji, takže se můžete zase těšit...sice jako nevím na co:-) jinak moc děkuju, že jste to se mnou vydrželi nějak...takže tady je kapča, hezké počteníčko!
Anduel
p.s. jinak tuhle kapču věnuju Stanie:-)si super holčina a za toho ducha princezny a voldyho prostě...jsem se chlámala jak idiot:))) jinak samozřejmě mému zlatiii Ennyskovi, protože mě tenhle týden podržela, si poklad, ale koukej, ať už je Remik se Sam jako!...pak Luci(Darhin mojí milované:) tichá voda břehy mele...:) a Mel-oběma:) a taky Estel, že se s námi do té šílenosti pustila:-)

21. Je konec
Zachytila mě něčí ruka, ani jsem se nemusela ohlížet, abych zjistila, kdo to je. Zavřela jsem oči a potlačovala slzy. Ne, musím se vzchopit! Jak ten plesnivej dědek řekl, je to moje povinnost.
"To nemůžeš myslet vážně?! Nechoď s ním!" šeptal mi nevěřícně a prosebně do ucha. Chtěla jsem se otočit a vrhnout se mu do náruče, ale nemohla jsem...jak se říká, každý máme toho svého strašáka ve skříni. Sice jsem v hodně věcech originální, ale v téhle bohužel ne.
"Nemůžu," řekla jsem neslyšitelně, ale byla jsem si jistá, že mi rozuměl. Stisk jeho ruky zesílil. Odhodlala jsem se na něj otočit. A to jsem neměla dělat. Ten pohled. Pohled bouře. Pokaždé ve mně probouzel, tak nevyzpytatelné pocity. Ale musela jsem odolat. Rvalo mi to srdce, ale silou jsem mu vytrhla svou ruku.
"Nech mi, prosím, poslat věci. A hlavně Chispu co nejdřív," řekla jsem pevně. Už jsem se měla k odchodu, ale jeho hlas mě zadržel.
"To je jako všechno, co mi řekneš?" ptal se už naštvaně. Ohlédla jsem se na to individum za námi, jež už kontrolovalo čas na hodinkách. Myslela jsem si, že je minulost opravdu za mnou, ale mýlila jsem se. Povinnost se dostavila.
"Siriusi, já musím odjet, pak ti to vysvětlím!" říkala jsem zkroušeně.
"Vysvětli mi to hned! Vysvětli mi, proč odjedeš s někým, koho nenávidíš radši...radši než abys tu byla se mnou?!"
"Překrucuješ to!" řekla jsem vytočeně.
"Já, že to překrucuju?" Teď mu z těch nádherných bouřkových očí lítaly blesky.
"Jo, překrucuješ! Já s ním nechci jet, já musím!"
"A nemůžeš nebo mi nechceš vysvětlit proč?"
"Nemůžu!"
"Tak tohle neberu, Wolfová! Teď se rozhodni. Buď já...nebo on," a znechuceně ukázal na to...něco no.
"Jé, tak to bude těžký rozhodování...buď toho, kterýho miluju nebo kterýho nenávidím. Dej mi chvíli na rozmyšlenou hele..." prskala jsem naštvaně.
"Tak tu zůstaň se mnou," přivinul se ke mně a já ucítila jeho vůni, byli jsme do sebe zaklesnutí pohledy. Chtěla jsem víc než cokoli říct ano...miluju tě a už tě nikdy neopustím, ale...
"Já nemůžu," řekla jsem nešťastně. Pohled mu ztvrdl.
"Tím pádem je konec. Nemůžu být s někým...takovým," řekl pevným hlasem, i když jsem v něm slyšela stín smutku. Opravdu jsem měla chuť brečet, ale vzchopila jsem se. Na podpatku jsem se otočila a bez dalšího slova jsem odešla. Nemohla jsem uvěřit tomu, co se zrovna stalo. Nechtěla jsem tomu uvěřit...měla jsem pocit, ž s těmi slovy jsem se rozpadla na milion kousků. Bez zastavení jsem prošla kolem mého...bohužel dědy. Vydal se za mnou a ten parchant se usmíval! Já ho tak nenávidím. Měla jsem chuť mu ten škleb smáznout nebo ještě lépe vymlátit z obličeje, ale jen tato představa mě aspoň trochu uklidnila...šli jsme za bradavické pozemky, abychom se mohli přemístit. Nepromluvili jsme ani slovo a mně to úplně vyhovovalo. Možná tomu dementovi došlo, že kdyby jen ceknul, tak bych mu asi fakt jednu natáhla. Byla jsem naštvaná, smutná,...ani jsem svoje pocity nestíhala. Emoce stíhala emoci. Pomalu mi totiž docházela realita toho, co Sirius udělal. Zabil mě. Tím, co udělal, mě zničil. Možná to ani nedošlo jemu. V tu chvíli co říká, ale stalo se...byl konec. Tohle mu už nikdy nezapomenu. Vánoce. Ten krásný pohody čas. Kde je nějaká pevná větev? Konečně jsme došli za hranice.
"Umíš se přemisťovat?" zeptal se příkře děd.
"Za koho mě máš?" zeptala jsem se popuzeně.
"U tebe člověk nikdy neví, ale čemu se taky divit že..." řekl opět s tím svým šklebem. Jen jsem dala oči v sloup.
"A kam to bude? Do upířího hnízda? Ne, sorry bordelu. Zase vedle. K vám?" ptala jsem se s úsměvem. Chytil mě pod krkem.
"Moc si nedovoluj, víš, co hrozí..." řekl ledově.
"To jsou kecy, nic o mém chování nepadlo a já nehodlám být milá k někomu, kho z hloubi mé duše nenávidím a opovrhuji jím. Pokud by ti to nedošlo, tím myslím tebe. V dohodě bylo, že s tebou jen půjdu...a pak nic neuděláš," řekla jsem odhodlaně.
"Přemístíme se k nádraží. Máme tam auto," řekl přecházejíce mou minulou poznámku.
"Auto? Ty víš, co to je?" ptala jsem se posměšně. Zpražil mě pohledem, ale já ho jen stále kriticky pozorovala.
"Samozřejmě," zavrčel.
"Jistě. Pán ví všechno, že? Už tě vidím, jak ti to někdo musel polopaticky vysvětlit. Auto, to je to, co dělá brrrrrrrmbrrrrrrrr. A při mém největším štěstí to, co tě zajede," řekla jsem s úsměvem.
"Si celá tvoje matka," řekl znechuceně.
"Ano někdo inteligentní, na rozdíl od tebe," pokračovala jsem stále s úsměvem. On už začal vzteky rudnout. Normálně bych taková asi nebyla, ale potřebovala jsem si vylít zlost. Moje beznaděj se stupňovala.
"Jo a mohl bys trošku konkretizovat, k jakém nádraží...oni se Angličané činili a překvapivě nepostavili jen jedno, víš..." vysvětlovala jsem mu infantilním hláskem. Chytil mě pevně za ruku a bez varování se se mnou přenesl. Silné trhnutí podbřiškem nebylo nic moc, když jste byli po obědě. Ono to teda nebylo nic moc, ani když jste nejedli. Stanuli jsme před velkým nádražím a Frank se rychle vydal pryč. Bohužel mi nezbývalo nic lepšího, než ho následovat. Jaké to štěstí...
No blížili jsme se k černému luxusnímu autu. Ani mě to moc nepřekvapovalo. On by přece nemohl mít něco normal, že? Když sám není normal...vevnitř seděl řidič, a jak jsme za sebou zaklapli dveře, tak nastavil motor.
"Kam to bude?" ptal se staříka.
"K Blackovým," řeklo s klidným hlasem...to něco. Ve mně to hrklo a nechápavě jsme se na něj podívala.
"Proč?" ptala jsem se nechápavě. A třásl se mi hlas. Vždyť jsem s Siriusem rozešla před dvěma hodinama a teď mám jet k němu domů? Už mi chyběly jeho doteky, polibky...
"Protože společně budeme trávit Vánoce," řekl opět s klidem.
"Si děláš prdel ne?" ptala jsme se naštvaně. Jen pozvedl obočí.
"Ne ."
"Tak to odmítám."
"To je mi srdečně jedno."
"Vynech to srdečně, ty srdce nemáš," řekla jsem příkře.
"Kdybych ho neměl, tak už si ty a tvá...matka mrtvá!" zvýšil hrozivě hlas. Znuděně jsem se koukal z okýnka. I když jsem měl neutrální výraz. Ve mně to vřelo. Nenáviděla jsem ho.
"Jasně, ještěže si takový lidumil," řekla jsem posměšně.
"Ale vždyť bys měla být ráda, že budeme zrovna s Blackovými, když pro ně máš takovou...slabost," řekl znechuceně.
"Do toho ti nic není."
"To bych netvrdil, Victorie."
"Tvrď si, co chceš! Si slabomyslná hrouda sr..hnoje!" asi jsem to fakt přehnala, protože mi jednu pořádnou natáhl. Z jedný strany jsem měla otisk jeho pazoury a z druhý toho blbýho skla, protože to byla taková šlupka, že jsem dost tvrdě narazila. No aspoň nebudu tak bíla, když budu samá modřina.
"Dávej si pozor..." říkal nakvašeně.
"Hm," odpověděla jsem a utírala si krev z nosu, jež se mi spustila.
"Aspoň budeš mít možnost se seznámit s tou lepší polovinou Blacků," řekl vznešeně. No jasně s tou plešatější...skvělý.
"Bude tam i jejich mladší syn, Regulus," řekl jakoby mimochodem. Ale mně se to nezdálo. Má něco za lubem.
"No a?" ptala jsem se podezřívavě.
"Je to velice milý mladík, z dobrého rodu..." chválil mladšího bráchu Siruse. A já už se strachem začínala tušit, k čemu směřuje.
"Ale to mi může být přece jedno," řekl jsem roztřeseným hlasem.
"No, měla by si začínat pomýšlet na svatbu..."
 


Komentáře

1 Lůca Lůca | Web | 20. ledna 2008 v 18:45 | Reagovat

A jé..chudák Vicky...je mi jí líto...i Siriuse..ale hlavně jí...měl počkat, až mu to vysvětlí a nedělat unáhlený závěry...jinak je to hezky sepsaný, honem další kapitolku, zlatíčko 8o)

2 Lůca Lůca | Web | 20. ledna 2008 v 18:45 | Reagovat

Juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 1. komentík.....

3 Areneis Areneis | E-mail | Web | 20. ledna 2008 v 18:55 | Reagovat

páni:-) to je nádhera. Já anio nevím, co mám říct. Je to vážně skvělý.

4 Enervate Enervate | Web | 20. ledna 2008 v 18:56 | Reagovat

OMG! Andysku, ty jo, to čekání se vyplatilo! :o) Když přehlídnu ten šok z toho, jakej je ten její dědouš hajzlík, a že to s ní Siri skončil, a že ten hnusnej, slizkej páprda ji chce provdat ze Reguluse, a že ji vlepil facku ... Brrr. :o)) Tak to je prostě úplně úchvatná a senzačně napsaná kapitolka! Vicky perlila!:o) To DBK za to stálo. :o))) A si piš, že se těšim na další! O tom ani nepochybuj! Klidně ti napíšu další DBK, když písneš další i ty. :o)) To sem hodná, co?(Teď sem si ale asi naběhla, viď? Ou jééé :oD) :o))

Jo, taky ti musim mooooc moci moc poděkovat za věnování. Ty seš taky zlatí a poklad. A to hodně velkej. :o)) Ale jestli co nejdřív nepísneš další kapču ...  +ďábelský výraz+ Ne, Enny nebude vyhrožovat. :o)))

Seš supr, píšeš supr. :o)) MTR

5 Nora van Hallen Nora van Hallen | Web | 20. ledna 2008 v 19:03 | Reagovat

jeee :'( Opovaž se ji dat dohromady s tím aaaaaa no zkus to!!!!!!!!! A honem další kapitolu!!!!!!

6 Maysie Maysie | Web | 20. ledna 2008 v 19:07 | Reagovat

Bóže! říkalas chodit, ne svatbu!!!!!! Andy co mi to děláš?!

Co Sirius? No já se snad zhroutím, když ne s ním tak sama..

Jako, koukej psát rychle další kapču, jasný?=D Jinak to nevydržíím..! Sice sme to četla už odpoledne, ale bez konce a ten konec je zlej... Moc moc zlej.. Nemůže třeba Sirius přijet domů..? O=)

7 KiVi KiVi | Web | 20. ledna 2008 v 19:12 | Reagovat

Ty krááááásko! Ten Siri je taková svině!!!! Prostě řekne je konec.....no csssss to teda si u mě hoch zavařil....mu sám v příští kapitole.... nevyvázne živej xD Jinak je to nádhera ale ani se tomu dědoj nedivim že jí natáh protože si teda dovolovala dost. No a snad si nevezme Reguluse!! To by byla katastrofa

8 Bariska Bariska | Web | 20. ledna 2008 v 19:17 | Reagovat

konec ? on si rekne je konec! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! Jinak se mi ta kapitolka ale zatracene libi! Nechces se spratelit ??

9 Bariska Bariska | Web | 20. ledna 2008 v 19:26 | Reagovat

jj super uz si te jdu pridat a napsat o tobe =))

10 barbora barbora | 20. ledna 2008 v 20:09 | Reagovat

to je hnusny bastard!!! ale som myslela, ze to sirimu vysvetli:)

11 barunka barunka | Web | 20. ledna 2008 v 21:18 | Reagovat

Super kapitolka, ale chudák Vicky... Jejku... asi do další kapitolky zešílim!!! Snad to Vicky nějak vymyslí ;))

12 Jennys Jennys | Web | 20. ledna 2008 v 22:57 | Reagovat

tak to bylo hezky, rána do zad pro Vicky, no, Sirius mohl bejt taky trochu milejši, to je pravda, superrrrrrrrrrrrrr kapča upe luxus, škoda že zitra musim na lyžak, tam internet nebude, nebudu mit co číst, ááááá průser :¨(   jsem zvedava jak to dopadne

13 anusz anusz | Web | 21. ledna 2008 v 14:52 | Reagovat

nadherny uz se strasne tesim na pokracko

14 Jasane Jasane | E-mail | Web | 21. ledna 2008 v 15:14 | Reagovat

Chudinka!!! Moc pěkná kapča fakt kráásný!

15 Melissa Melissa | Web | 21. ledna 2008 v 16:07 | Reagovat

No myslím, že opakovat ti všechno, co jsem ti už řekla by bylo zbytečný, ale já to holt musím udělat, protože to jinak u téhle kapči nepujde.

vím jsem strašně přecitlivělá, ale upe je strašné, jak vy je všechny od sebe dáváte pryč... nejdřív enn, pak ty... kdo bude ještě následovat... kuva to čekáte na 1. máj... kdy je lásky čas... hej serte na mácgu a urychleně je dejte zase dokupy, páč tohle je fakt ta největší drzost mládeži.

Ta kapča je suprová, teda až na ten podstatnej detail, že si je jaksik odloučila.... hej ty pasáže s tím staříkem nemaj chybu, myslím, že tu drzost, nenávist atd. si ten dědula zaslouší...

Andysku moc díky za věnování... a pohni, nebo se naštvu a když se naštvu tak umím být jo zlá... to si ještě neviděla. to budou lítat třísky i ze skleněného stolu.... tak bacha na mě.... a máš povinný úkol je dát do kupy..........

16 Stania Stania | Web | 21. ledna 2008 v 17:07 | Reagovat

Takže říkat o téhle kapitolce, že byla krásná, by bylo asi zvláštní, proto změním svůj styl a napíšu něco jiného. Tahle kapitola byla krásně napsaná...tak to ji vystihuje lépe :o)

Je mi líto Vicky, že má stále takovou smůlu. Jen nevím, jestli bych já měla odvahu tahle mluvit s tím dědkem. Vicky je podle mě hodně odvážná :o)  Ale Sirius...nebudu mu nadávat, protože je mi naprosto jasné, že hoch zapomněl zapnout mozek (to není u kluků nic nenormálního), a tak netušil, co říkal.

A nezapomeň chci brzy další kapču jinak na tebe pošlu ducha princezny se skleněnou koulí :oD

P.S.:Taková menší poznámka...ono se říká, že to, co píšeme je odrazem toho, jak se cítíme...tak nad tím přemýšlím, nestalo se nic, Andy?

17 Kaitlin Kaitlin | Web | 21. ledna 2008 v 17:16 | Reagovat

teda, tak to je teda parádní zvrat..to si ale holka moc nepomohla.. místo Siriuse schytat reguluse..to jí fakt nezávidím..a navíc bejt někde s tím příšerným dědkem?? To je opravdu za trest..Ale zas ty části, kde s ním "mluví" jsou moc fajn..u toho se fakt bavím, ale vím, že bych reagovala dost podobně..akorát bych pak nechtěla jednu schytat, no..A jsem teda moc zvědavá na to, jaký asi tak budou Vánoce u Blacků...asi to nebude žádná procházka růžovým sadem, co?? =D Ale aspon se mám na co těšit..jediné, co se mi v týhle kapitole nelíbilo, bylo to, jak se s ní Sirius rozešel.to bylo fakt hnusný..od něj..jo a řekla jsem už, že tahle kapitola byla opravdu krásná a že se mi mocinky líbila?? =D

18 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 21. ledna 2008 v 17:57 | Reagovat

No, jak se tak sívám na ty kometáře... obávám se že tak dlouhý ti tu nenechám... :D i když zázrakem by se mi to mohlo povést.. no, tak ale za prvé ti chci poděkovat ze věnování... :D A teď k té kapitolce... Hele, já to nebudu moc prodlužovat takže: SKVĚLÝ!! Moc se mi tahle povídka líbí... :) A asi víš co bude následovat po tomhle: Další!!!! :D A co nejdřív.. :D Já vím jsem strašná.. sama nejsem schopná napsat další kapitolku a ostatní buzeruju.. :DD

19 Treia Treia | E-mail | Web | 21. ledna 2008 v 18:10 | Reagovat

Tak to bylo teda hustý.. To sem nečekala.. Ale jako Siriuse nachápu. Dyť ona za to nemůže.. Proč hned konec? Jinak prefektně napsaný.. Nádherná kapča.. Mooooc se teším na pokračování..

20 pantherka pantherka | Web | 22. ledna 2008 v 16:02 | Reagovat

Ježiš!!!!!!!!!!! Grrrr, já bych ho zabila. To toho dědka nemůžu popadnout pod krkem...co tý Vicky dělá...chudák! A od Siriuse to taky bylo pěkně nefér! Zachoval se pěkně podrazácky, tohle bych si o něm nemyslela, rozejít se S Vicky jen proto, že tam s ním nemůže zůstat, jakoby to snad byla její volba...chjo! Tohle mi dělat!

Jestli jí vdáš za Reguluse, odchytnu si tě na chodbě a donutim tě dát je zase dohromady :DDD

Píšeš skvěle, :-* Ale to přece víš :DD I přes podceňování, že? :D

21 Arriel Arriel | Web | 22. ledna 2008 v 16:53 | Reagovat

Pane bože!Ne!Ne!Ne! Ona si toho kreténa nesmí vzít! Prostě ne! To je nepřijatelné! :D Ale jinak pěkná kapča :D

22 vocásek22 vocásek22 | 22. ledna 2008 v 20:54 | Reagovat

nádherná kapča.......chudák Viki ta taky nebude mít nikdy klid.....život se s ní moc nemazlí...se divím,že je tak silná......a věřím,že nakonec bude šťastná...i když se to všechno hrozně zamotává......ten Regulus to se mi ani trochu nelíbí,zvlášť když tam nebude Sirius.....no nic co bych napsala na závěr?...asi jenom to ,že máš dar psát velice poutávé povídky...a já se těším na pokračování

23 Jenny Jenny | Web | 24. ledna 2008 v 20:00 | Reagovat

Ou néééé!!!!!=´( Svatbu?? Tak to mi vyrazilo dech!! Ježiši=´( Promiň za tenhle děsnej koment, ale já musim na další kapču!

24 Melian Melian | Web | 26. ledna 2008 v 22:13 | Reagovat

ty jo anduel! ty válíš! wau! nemám slov- mohu jen říct- jdu na další!:D

25 Wampirella Wampirella | Web | 1. února 2008 v 8:29 | Reagovat

To si děláš pr*** NE?!!! To nemůže! Oni se spolu nesmějí rozejít!!! Neééé:( anduel ty mě ničíš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama