2. kapitola - Vtipné

30. prosince 2007 v 21:37 | by Enny & Andy |  **Vítejte v klubu**
Tak jsem se zbláznily podruhé a vymyslely další kapču s Enny za pomoci Panthy-máš můj obdiv, žes to s náma přežila...:-) jinak mooooc prosím o komenty, ať víme, jestli se vám ta šílenost líbí:-)))
Anduel

"Zdravím, Luciusku!" zahalasila a prudce objala svého příbuzného. Pak se otočila na Draca. Tomu se ve tváři rozlil zhrozený výraz. "A ty! Ty má růžová prdelko! Pojď na mou hruď!" přitiskla si jeho hlavu do svého výstřihu.
"Ale, ale tetičko May, nepřeháníš to trochu s tou voňavkou? Pamatuješ si přeci, že mám na ní alergii? Chceš snad, aby mi nos zase nabyl do rozměrů hlemýždě zahradního?"
"Zlatíčko, ještě to mám dobrý...teď mi pověz. To máš paruku nebo se snažíš vypadat sexy s ulízaným hnízdem místo vlasů?" ptala se Maya dál sladce. Ta rodinná pouta...
"Jak se můžeš tak blbě ptát?! Našeho Dráčka! Ještě z toho bude mít nějakou újmu! On má krásné a jemné vlásky … ani gel nepotřebuje," začal ho Lucius maniakálně hladit po hlavě.
"Stačí jedna hrst kondicionéru, trošku rozemnout a pořádně spláchnout!" poučoval Draco zaujatě a hrdě se šklěbil do Mayiných znechucených očí. "Kdybys potřebovala ještě nějaké instrukce, stačí říct," usmál se sladce.
"Ne, díky. Myslím, že stačí měsíc nevlízt pod sprchu a budu vypadat úplně stejně…,"" řekla znechuceně Maya.
"Ty máš doma sprchu? Odkdy?" čuměl najednou vyjeveně Draco. "Mohl bych se někdy stavit? Tetičko, prosííím, mě už ty vaničky a lavůrky lezou krkem."
"Až někdy budu potřebovat zaprasit vanu, pozvu si k sobě kominíky. Promiň mi to miláčku," při tomhle slově se zatvářila, jakoby žvýkala hřebíky. " V gelu se koupat ještě nehodlám...a to ani když jako bonus přidáš nějaké ty blechy, které si u tebe našly útulek pro opuštěné tvory…"
"No, Mayo? Jak můžeš takhle urážet našeho syna??? Mého Dracouška?" ptal se zděšeně Lucius. "Pojď, ty můj malý blonďáčku! Stačí, že s ní budeš ve škole! Zaplatíme!" otočil se na prodavačku a hodil jí na pult troje růžove spodničky, podvazky, černou krajku a nějaká ta rudá tanga.
"Máte vytříbený vkus," usmála se ženština za pokladnou a s úklonkou pronesla : "Dělá to 3900 galonů," Lucius vyvalil oči. "Tato tanga v dávných dobách nosil Elvis Presley, nechť odpočívá v pokoji!" pokřižovala se. "Syn to jistě unosí…," řekla prodavačka a mrkla na něj.

"Vám něco spadlo do oka? Není proti zákonu prodávat věci Elvise?" ptala se Pauline.
"Sakra, ženská! Nemůžete držet zobák?! Co kdyby na mě přišli?" vyděsila se prodavačka a rozhlédla se po obchodě.
"Nemůžu držet něco co nemám, stará rašple," řekla uraženě Pauline.
"Ale no tak děvčata..." pronesl Lucius. Byl už značně nervózní. Raději urychleně zaplatil a táhajíc za sebou svého syna, vyrazil z obchodu.
"Ale, otče! Teď to začínalo bejt zajímavý!" fňukl Draco přiškrceně.
Ušetříme vás mnoha dalších podrobností, jak děvčata nakupovala. Málem zbořila celou Příčnou. Jak je honili policisté a tak...je to totiž zbytečné. Teď vaše ctěné zadky přeneseme do Bradavického expresu, který má poprvé od doby, co existuje, zpoždění. Proč asi?
"Ale no ták! Pane strojvůdce! Já nevěděl, že ta koupelna je vaše!" vymlouval se blonďatý hoch.
"To si vykládej ptákům venku! Kdo teď do toho má lízt? Samej sliz!" otřepal se vysoký hubený muž. Nakonec to nevydržel a místo, aby začal přikládat, vyběhl z lokomotivy a zapadl ne nejbližší záchodky.
"To byl někdo tak chytrej a skočil tam pod něj? Nebo je to sabotáž?" ptala se s nadějí v hlase Maya.
"Vždyť ještě neví, že je budeme učit…," klepala si na čelo Pauline.
"Taky pravda! Ty seš tak chytrá! Já tě obdivuju, Line," otočila se zelenovlasá žena na svou přítelkyni. Pauline jí šáhla na čelo, pak jí změřila puls a koukla se jí do krku.
"Že ty si fetovala strouhanku?" ptala se káravě Line. Maya stydlivě sklopila zrak.
"A kolikrát sem ti říkala, že to těm chudákům labutím nemáš ujídat?!" přivřela oči Pauline, ale koutky jí zacukaly.
"Přestaňte tu překážet, stařeny," ozval se jeden třeťák. Pauline se pomalu a nebezpečně otočila.
"Komupak říkáš stařeny, zajíčku?!" sykla sladce. A jediným mávnutím hůlky chlapce přeměnila na růžovou opelichanou slepici.
"Ještě mu dej kovbojský klobouk a bude z něj Chuck Norris," řekla s úsměvem Maya.
"No vidiš, to mě nenapadlo," rozzářila se Line, slepici se na male hlavě objevil klobouk. A na hrudi odznak - Texas Ranger.
"Teď je to dokonalý," pochválila ji Maya.
"Hele, víš Pauline, že: Původní příběh Pána Prstenů obsahoval Chucka Norrise místo Froda Pytlíka? Byl jen pět stran dlouhý, Chuck Norris vyřídil Saurona v polovině první kapitoly..."
"Jo, vím! Já byla totiž Galadriel," ušklíbla se Lina.
"Naaaaaaaaaaaaaastupovat!" vykřikl strojvedoucí.
"A příště se drž od mé sprchy dál, ty gelový hošane," dodal směrem k Dracovi.
"Á, konečně! Tak už víme, proč to jede se zpožděním! Ten můj synovec se vecpe všude!"
"Můžem ho zkusit nacpat do zahradní hadice," chytla se toho hned Pauline.
"To je nápad!" řekla s úsměvem Maya.
"No, jo. Ale teď už hlavně nastup. A nevr..." ozvala se tupá rána.
"...až do toho sloupu..." dokončila Pauline a pomáhala Maye na nohy.
"Díky, mám nějaké mžitky před vočima … Line! Já vidím trojmo!" zhrozila se Maya.
"Tý brďo, já mám roztrojenou osobnost? Páni … to do těch železáren musíš vrážet častějc …."
"Dyť to byl beton, Line."
"Proč nikde není místo k sezení?"
"Vejdi do kupé a hned bude volno." Pauline bouchla Mayu do břicha.
"Tady je volno," ukázala na kupé, kde seděl jen jeden chlapec.
"Ty jo, já se mýlila, oni tě jen slyší a zdrhaj!"
"A nebude to tím, že seš se mnou ty?"
"No dovol! Mě se určitě bát nebudou! Si mě musí pamatovat z toho seriálu, kde sem hrála … sakra, jak se to menovalo? Doktorka Quinnová!"
"Jo? A cos tam hrála?"
"No skalpel, přece!"
"A já si říkala, že mi někoho připomíná …," zamyslela se Maya.
"Tak a teď zakl..." Maya v klidu otevřela dveře.
"Říkala si něco?" řekla s úsměvem.
"Je tu volno?" Zeptala se brýlatého chlapce. Chvíli na to se složila na zem.
"Sakra, Mayo! To se musíš seznamovat s každou zemí?! Vstávej!" plácla se do čela Lina. Černovlasý chlapec vyskočil a hnal se na pomoc, ale … Bohužel se střetnul s hlavou jiného nápomocného idiota.
"Blbý podpatky," řekla Maya a v klidu vstala. Koukla se na zem a viděla pod sebou dva chlapce. Otočila se na Pauline.
"A tys nevěřila, že mi padaj k nohám."
"My se to, to no … omlouváme," vyhrkli oba hoši najednou. Maya si je oba přeměřila rádoby přísným pohledem. Zrzkova tvář začala nabírat rudší barvu.
"Radši přestaňte vytírat podlahu," řekla káravě Maya.
"Ano, od toho je tady ona," řekla Line a ukázala na ní. Kluci nevěděli, jestli se mají smát nebo ne.
"Já? Omyl! Ty si nepamatuješ na to, jak sem si s tebou vytřela byt, když ses navážela do mého hrdiny, Jacka?" popíchla ji Maya.
"Myslíš toho přihřátýho vrabce?"
"Je to KAPITÁN přihřátý vrabec!"
"Jasně, já zapomněla, že ty té jeho teorii - Dnešní den si zapamatujete jako den, kdy jste skoro chytili kapitána Jacka … bezmezně věříš," ušklíbla se pobaveně Lina.
"Neměla bych snad? Máš nějakej důkaz, že ho chytli?" opáčila Maya.
"Jo, mám. Já ho chytla po minutě, co se mi snažil zdrhat. No, je pravda, že v okamžiku: teď ani hnout, vypadl mi mozek. Sem se dobře bavila," pokývala hlavou Line.
"Tady asi nikdo nemá na pyžamu Supermana, co?" zeptal se nesměle brýlatec. "No některý lidi maj na pyžamu Supermana, ale Superman má na pyžamu Chucka Norrise," řekla zamyšleně Maya.
"Co všichni maj s tím Norrisem?" zeptal se nechápavě zrzek. "V čem je tak dobrej?"
"V čem je … Ty se ptáš v čem je Chuckie tak dobrej? Vždyť Chuck Norris dokáže předběhnout svůj stín!" rozhořčila se Lina.
"Když Chuck Norris škrtl zápalkou vzniklo slunce!" přidala se Maya.
"To je blbost!" zarazil se brýlatec.
"No to teda není...Chuck Norris dokáže dát mat i dámě. Toto je pořádek vesmíru: prostor, čas, Chuck Norris ... Dělám si srandu. Chuck je první..."
"Už jsem si říkala, protože Chuck Norris za války sestřelil německé bojové letadlo tak, že na něj zamířil dva prsty a řekl: "Beng!"
"A to ještě hoši nevíte, že Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh."
"Jo a taky Chuck Norris byl kdysi vrchní vyjednávač pro FBI. Jeho práce spočívala v tom, že zavolal telefonem kriminálníkovi a řekl: "Tady Chuck Norris."
"To není možný! To by jeden chlap nedokázal!" vykulil oči zrzek.
"Chuck Norris není jen tak někdo! Chuck Norris dokáže zneškodnit bombu i po výbuchu. Jak dosvědčuje NASA, Chuck Norris je jediným člověkem, který je pouhým okem viditelný z vesmíru."
"Fakt???" divil se brejlounek.
"Hele, zná tady někdo vtipy o Vy-Víte-kom?" ptal se zrzek. Maya s Pauline zvážněly.
"O něm se nevtipkuje!"
"A co blondýnky?" snažil se to zamluvit druhý hoch.
"Tak to ses radši neměl ptát, tohle téma nám vydrží na dlouho!" uchichtla se Pauline a mrkla na Mayu. I s klukama si sedly do kupé.
"Takže …Víte, proč se blondýnka při bouřce pořád usmívá...myslí si, že jí někdo fotí," začala Line.
"Přijde blondýnka se psem k veterináři a prosí:,, Podívejte se, pane doktore, co mu jen může být? Dávám mu všechno, co pes potřebuje ke správné výživě, ale on pořád nežere a nežere a nežere...!'' Veterinář se podívá na psa a odpoví blondýnce: ,,Protože je vycpanej a vycpanej a vycpanej!'' pokračovala Maya. Harry s Ronem, jak se hoši představili, se brzy klátili smíchy. Maya s Pauline se ve vyprávění střídaly, cesta jim uběhla hodně rychle. Ani se nenadáli a už vlak zastavoval.
"Tak, chlapci! Těšilo nás! Doufáme, že jste se pobavili. My musíme jít napřed," rozloučily se s nimi a nasedly do kočáru.
"Hej, prváci! Prváci, sem ke mně!" začal někdo vyřvávat.
 


Komentáře

1 Maysie Maysie | Web | 30. prosince 2007 v 22:08 | Reagovat

Teda to je bomba.. Fakt že jo..=D díky pánu prstenů sem málem spadla ze židle.. a kdybych neznala vtipy o Chuckovi tak se válím.. Vážně skvělý.. *další kapčůůů, skanduje..*=D

2 Aranea Aranea | 31. prosince 2007 v 12:30 | Reagovat

Jeeee tak to je super mam šileny zachvaty smíchu dalšíííí prosííííííííííííííííííííím :-D

3 Melian Melian | Web | 31. prosince 2007 v 14:58 | Reagovat

dobré- ale na mě je to asi moc složité, musíte zjednodušit!!!:)

4 Melian Melian | Web | 1. ledna 2008 v 13:00 | Reagovat

jej, jestli to zas nevyzněo moc záporně?! Měse to líbilo:)) Akorád už trochu nestíhám sledovat- to víte- s mojí hlAVOU

5 Paige Paige | Web | 2. ledna 2008 v 10:57 | Reagovat

drsné:))))

Přidejte honem další:)

6 Melian Melian | Web | 2. ledna 2008 v 13:42 | Reagovat

A DOST! Anduel, musíme do týdne něco obě přidat na náš společný blog, nebo to fakt nemá cenu a smažem ho!:) Souhlasíš? Fakt je to hrůza a pokud tam andále nebudeme nic přidávat, tak...:)

7 Merisa Merisa | Web | 6. ledna 2008 v 14:31 | Reagovat

:D:D Dokonalý :D Fakt nemůžu s těch hlodů, prej: "Že ty jsi fetovala strouhanku!" :D To nemělo chybu :D Ale náhodou, znám o Chucku Norrisovi ještě jeden, kterej nám vykládala učitelka v tom našem ústavu: Cuck Norris by rozbrečel i Cibuli :D Ale Dráček má krásný vlásky, znám plno jinejch týpků, kteří si ve vlasech pěstují biofarmu :D Ale KAPITÁN pžihřátej vrabec taky nebyl špatnej :D Prostě u téhle povídky se vždycky zasměju ;)

8 Merisa Merisa | Web | 6. ledna 2008 v 14:31 | Reagovat

A nevím, proč jsem napsala Cibuli s velkým C?! :D

9 volopich volopich | 31. července 2008 v 3:16 | Reagovat

fetovala struhanku :D:D

ale tie vtipy o chuckovi a blondinkach su dost otrepane

10 Svorka-Hanka Svorka-Hanka | E-mail | Web | 5. února 2009 v 18:44 | Reagovat

to je dokonalý!! chlámu se u toho jako blázen (ne že bych nebyla blázen, ale prostě hodně=D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama